Jdi na obsah Jdi na menu
 


RRRrrr

16. 11. 2008

Žádný boj o oheň, žádný boj o ženy či pazourky, předmětem sváru je- světe div se- šampón. Příběh dvou pravěkých kmenů Špinavovlasých a Čistovlasých představuje zpočátku docela idylku. Jejich soužití je bezproblémové, ba přátelské, ovšem pak si Špinavovlasí uvědomí, že zástupci sousedního kmene vypadají nějak lépe. Záře jejich vlasů vzbuzuje závist, zvláště, když se odmítají podělit a tajemnou recepturu, která způsobuje převratnou změnu vzhledu.

První vražda, první šampón, první tajemství, několik podezřelých, stoletá válka.

Poprvé v historii lidstva byl spáchán zločin. Člověk zabil člověka… Co bylo motivem? Kdo vyřeší tuto záhadu? Co když je tato vražda pouze začátkem hrůzostrašné série? Všechny tyto otázky začínají řešit prehistoričtí vyšetřovatelé. Začíná pravěká špionáž a s ní přichází i první vyšetřovaný zločin v dějinách lidstva. Zažijete první výslechy, sledování a podezřívání.

V bláznivé komedii režiséra Chabata vstoupíte do prehistorické doby, kdy byla placená starostlivost o děti nutností, profesionální volejbal zábavou a sledování nástěnných maleb samozřejmostí jako je nyní sledování TV. Nelekněte se hrůzostrašných zvuků vycházejících z jeskyní. Podmínky základních lidských potřeb byly před 35 000 lety nedokonalé.


Jiné: Francie 2004, 98 min., 16:9
Žánr: komedie, dobrodružný
Hrají: Gérard Depardieu, Damien Jouillerot, Samir Guesmi, Cyril Casmeze, Jean Rochefort, Gilles Conseil, Patrick Médioni, Michel Bouis, Christian Bergner, Gaëlle Cohen, Joseph Beddelem, Maurice Barthélémy
Zvuk: Dolby Digital 5.1: anglicky, česky
Titulky: české

http://www.krinein.com/img_oc/big/1336.jpg

RRRrrr ke shlédnutí online

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

komentář

(nikola123, 22. 2. 2011 14:20)

kdo to vimyslel jeto heské